Levent Midea Klima Servisi


Midea Klima ServisiLevent Midea klima servisi
 olarak Levent  çevresine hizmet vermekteyiz. Bu bölgeye tüm marka ve modellere servis verecek kadar büyük altyapıya sahibiz. Sadece bu bölgeye değil İstanbul’un her yerine Midea klima servis hizmeti vermeye talibiz. Bu amacımız doğrultusunda dur durak bilmeden çalışıyoruz. Haftanın 7 günü ve günün 24 saati sizlere servis hizmeti sunuyoruz.

Levent Midea Klima Servisi olarak faaliyet gösteren firmamız bu markanın ve diğer klima markalarının hem satışında hem de satış sonrası hizmetlerde sizlere çözüm ulaştırmaktadır. Firmamız en uygun fiyata en kaliteli hizmet vermek için 10 yılı aşkın süredir çalışmaktadır.

Midea klima teknik servis ekibimiz aldıkları eğitim ve yaşadıkları deneyimlerle klimanızın arızaları konusunda tecrübelidir. Klimada ki arızayı daha siz bize anlatırken teknik servis personelimiz sorunun çözümünü size ileteceklerdir. Arıza kesin olarak giderilene kadar çalışmalarımız sürmektedir. Teknik servise getirilen cihazlarınız genel kontrolden geçirilerek gerekli bakımları da yapılır.

Midea klima servis hizmetini ve bunun yanı sıra bu hizmete dahil olan bakım, montaj ve tamir işlemleri garanti kapsamındadır.

Levent Midea klima servisimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Servis Talep Formu’nu doldurarak dilerseniz de çağrı merkezimizin numaralarınızı tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz.

Levent Klima Servisi Çağrı Merkezi : 0212 264 12 21

 

Levent Midea Klima Servisi” üzerine 2 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir