Levent Mitsubishi Klima Servisi

Levent Mitsubishi Klima Yetkili Servisi

mitsubishi klima servisiMevcut Mitsubishi klimanızla ilgili herhangi bir konuda yaşadığınız problemde ve arıza durumunda teknik servise ihtiyaç duyduğunuzda imdadınıza yetişiyoruz. Mitsubishi klimalar konusunda uzman teknik ekibimiz bu markanın tüm modellerine bakım, onarım ve tamir yapmaktadır. Üstelik klimanızın arızası eğer yerinde çözülebilir ise ekibimiz sizi klimasız bırakmamak adına sorunu yerinde çözmektedir.

Fakat her sorun yerinde çözülecek kadar basit değildir. Böyle arızalarda ekibimiz tarafından yerinden sökülen klima bizim aracımızla Levent Mitsubishi Klima Servisi merkezine getirilir ve tamiri yapıldıktan sonra test aşamasına geçer. Tüm testleri tamamlandıktan sonra klima montaj ekibimiz size bildirilen tarih ve saatte gelir ve klimanızın montajını yapar.

Firmamızda yapılan servis işlemlerinde hem parçalar hemde işçilik garanti kapsamına alınmıştır.

 Levent Mitsubishi Yetkili Klima Bakımı

Mitsubishi klima bakımı işlemlerini basitçe sıralayacak olursak öncelikle mitsubishi klima iç ünitesinin kasası sökülerek klima temizlemek için kullanılan kimsayal ilaç iç üniteye püskürtülür. Klimanın iç ünitesinin kasası ve filtreleri uygun bir yerde ilaçlanarak iyice temizlenir. İç temizlikten sonra dış temizliğe geçilir. Mitsubishi Klimanın dış kasasına bakım kimyasalı püskürtülerek kasaya ilaç emdirilir. Bu işlemlerden sonra Mitsubishi Klimanız temizlenmiş olur. Daha sonra sökülen iç ünite tekrar monte edilir. Temiz bir bez yardımıyla silindikten sonra klima bakımı tamamlanmış olur ve klimanız tam kapasiteyle çalışmaya devam eder.

Levent Mitsubishi Klima Montaj Hizmetleri

Mitsubishi klimanızın montaj işleminden önce klima kapasitesinin odaya yetip yetmeyeceğinin keşfi yapılır. Tabi ki bir klima keşif işlemi klimayı aldıktan sonra değil önce yaptırılmalıdır. Klima satın almayı düşünenler mutlaka önce keşif yaptırmalıdırlar. Levent Klima Servisi olarak herkese ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanacak hiçbir ücret ödemeden klima keşifi yaptırabilirsiniz. Keşif işlemi yapıldıktan sonra Mitsubishi klima cihazınız oda içerisinde ki en uygun yere montajı yapılır. Unutulmamalıdır ki iyi bir montaj klimanın ömrünü uzatırken kötü montaj klimanın verimini olumsuz etkiler ve ömrünü kısaltır.

Levent Klima Servisi Size En Yakın Klima Servisidir

Levent Mitsubishi klima yetkili servisi alanında uzman kadrosuyla sizlere 10 yıldır hizmet vermektedir. Teknik servis ekibimiz klimalar konusunda deneyimli olmalarının yanı sıra güler yüzlü ve titizdir. Özellikle ev içleri ve ofis içlerinde yaptıracağınız çalışmanın göze hoş gelmesi ve temiz durması çok önemlidir. Bu tür teknik olmayan hassasiyetlere de sahip olan ekiplerimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Levent bölgesinde mobilize olmuş, sürekli seyahat halinde olan bir ekibimiz mevcuttur. Bu ekibimiz çağrı merkezimizden yahut servis talep formu aracılığıyla bize ulaşmış müşterilerimize anında klima servisi hizmeti vermektedir. Firmamıza gelen servis taleplerinin %60’ını aynı gün içinde tamamlıyoruz.

Trafiğin yoğun olduğu bir bölge olduğu için buraya servis vermekte zorlanan rakiplerimizin aksine biz sürekli bölgede olduğumuz için bir avantaj sağlıyoruz. Levent çevresinde mobilize olmuş ekibimiz sayesinde size en yakın mitsubishi levent klima servisiyiz.

 

Bize ulaşmak için  0212 264 1 221 numaralı telefonu tuşlayabilir yada Servis Talep Formu’nu doldurabilirsiniz.

 

 

Levent Mitsubishi Klima Servisi” üzerine 2 düşünce

  1. Meryem Akfırat

    Levent bölgesinde çalıştığım en hızlı ve düzenli mitsubishi klima servisidir. Tavsiye ederim.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir