Levent Sharp Klima Servisi

sharp-klima-servisiİstanbul’un merkezi olarak kabul edilen Levent’de yetkili Sharp Klima Servisiyiz. Firmamız Beşiktaş ve Levent bölgesinde aktif olarak faaliyet göstermektedir. Bu bölgede kullanılan klimalarının bir çoğunun servis işini üstlenen firmamız klimalar konusunda 10 yıllık tecrübeye sahiptir. Müşterinin taleplerini bilen, arızaları telefonla konuşurken tespit eden, çözümü anında üreten firmamız Sharp Klimalar konusunda kendini ispatlamıştır.

İklimsa markasının yetkili bayiisi olan Levent Klima Servisi’nin ilk faaliyet alanı klima servisidir. Fakat sektördeki tecrübesi arttıkça daha fazla ihtiyaca cevap vermek maksadıyla klima alanında ki diğer bölümlere de atılmıştır. Levent Klima Servisi olarak başlangıcı atılan ve daha sonra tüm İstanbul geneline hizmet veren bir firma olmuştur. Sadece servis değil aynı zamanda klima satışı yapan, klimaların bakımıyla ilgilenen ve klimalar konusunda her konuda bilgi ve beceriye sahip uzman personeliyle firmamız bir marka olmuştur. Levent’de yaşayanların klimalarında meydana gelen arızalara hızlı çözümler üreten firmamıza Sharp marka klimalarınız için ulaşabilirsiniz. Dilerseniz çağrı merkezimizin (0212 264 12 21) numarasını tuşlayarak dilerseniz Servis Talep Formu‘nu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Levent Sharp Klima Servisi

Levent bölgesinde her marka için klima servis hizmeti vermekteyiz. Sharp klimalarının ise yetkili servis verme hakkına sahibiz. Yetkili servisle çalışmalarınızın en önemli avantajı klimanızda ki arızayı giderecek olan personelin eğitimli olmasıdır. Aynı zamanda uygun fiyat ve kaliteli bir onarım söz konusudur. Şikayetinizi bir kerede çözecek ve sizi mağdur etmeyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Klima Bakım Hizmeti

Levent çevresinde tüm klima markalarının bakımını yapıyoruz. Bakım işlemlerini yıllık veya tek seferlik olmak üzere iki farklı periyotta gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz klimalarınızın bir sonra ki bakım tarihi geldiğinde biz sizi arayarak bilgilendirelim ve bakımını gerçekleştirelim dilerseniz siz çağırdıkça gelip klima bakımı hizmetini verelim. Klimaların bakımının yapılması performansın korunmasına fayda sağlar. Düzenli bakım yaptırılan klimalarda güç kaybı en aza indirgenmiş olur.

Klima Montaj ve Demontaj Hizmeti

Satın aldığınız klimayı evinize veya iş yerinize montaj etmek için uğraşmanıza gerek yok. Ayrıca klimanın montajı oldukça önem taşımaktadır. Doğru yere konumlandırılmamış klimalar mekanı istediğiniz ısıda tutmak için daha fazla güç harcarlar. Eğer güçleri yeterliyse gereksiz güç tüketimiyle kurtulursunuz fakat güçleri yeterli değilse bir süre sonra klimada arıza meydana gelecektir. Klima ömrünü etkileyen bir konuda bir profesyonelden yardım almanız gerekir. Biz ücretsiz olarak klima keşifi yapıyoruz. Levent’de  klima montajını yaklaşık 8 senedir yapıyoruz. Eğitimli ve yetenekli personelimiz tarafından gerçekleştirilen montajlarda klimalarınız fazla güç harcamadan mekanı istediğiniz ısıda tutmanız kolaylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir